OKULARY Z KOREKCJĄ ONLINE

  • Aby zamówić okulary korekcyjne online musisz posiadać receptę wraz z podanym rozstawem źrenic tzw. PD. Jeśli na recepcie nie ma odległości rozstawu źrenic – nie martw się! Możesz w bardzo prosty sposób zrobić to sam. Sprawdź jak dokonać pomiaru. Jeśli masz wątpliwości, zadzwoń do nas, a my dokładnie, krok po kroku, powiemy Ci co należy zrobić, aby pomiar był jak najbardziej dokładny.

  • Na początku zadaj sobie pytanie jakich okularów potrzebujesz. Wejdź w kategorię w naszym menu, która odpowiadać będzie Twoim potrzebom. Następnie wybierz oprawki, które podkreślą Twój styl do których wybierasz jedną z proponowanych przez nas opcji szkieł okularowych.

  • Masz już oprawki oraz soczewki okularowe pozostało dokładne wpisanie danych z recepty oraz pomiaru rozstawu źrenic (jeśli w naszym formularzu nie ma Twoich wartości soczewek okularowych lub interesuje Cię soczewka innego typu np. mocniej wycieniania – skontaktuj się z nami lub prześlij zdjęcie recepty, aby otrzymać indywidualną wycenę).

PAMIĘTAJ! Kupując online akceptujesz regulamin naszego sklepu – zapoznaj się z nim zanim złożysz zamówienie.

Zgodnie z przepisami prawa indywidualnie wykonane dla Ciebie okulary korekcyjne nie podlegają zwrotom tak jak to się ma w przypadku zakupu butów, ciuchów, czy innych standardowych przedmiotów codziennego użytku.

W okulary wprawiamy soczewki korekcyjne zgodne z Twoją wadą i rozstawem źrenic. Jest to indywidualny produkt wykonany zgodnie z Twoim zamówieniem. Zwrotom może podlegać jedynie oprawa, jeśli wróci ona do nas w nienaruszonym stanie. W takim przypadku otrzymasz zwrot wyłącznie kosztu oprawy. Dowiedz się więcej

Masz pytanie? Zadzwoń: 71 740 50 22

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl