O NAS

3 Zakłady Optyczne – Wrocław: Grabiszyńska 9 (Plac Legionów) – Piłsudskiego 112 (naprzeciwko Dworca Głównego PKP) – Powstańców Śląskich 139A (skrzyżowanie z al. Hallera)

Już ponad 20 lat optyka okularowa gości w naszym życiu i wciąż się nam nie nudzi. Lubimy wyzwania, dokształcamy się, szkolimy również innych. Wykonaliśmy już tysiące par okularów, dzięki czemu możemy śmiało nazwać się ekspertami ds. optyki okularowej W naszych zakładzie optycznym zlokalizowanym we Wrocławiu  nie tylko wykonujemy okulary, ale badamy również wzrok, dobieramy soczewki kontaktowe, naprawiamy okulary i polecamy akcesoria okularowe.

Zobacz produktyKontakt

Optyka okularowa to nasza pasja!

Sami wykonujemy każdą parę okularów, dokładając starań, by jak najlepiej spełniać Wasze oczekiwania i zaoferować produkt przygotowany z dbałością o każdy szczegół. Nie boimy się mówić o sobie, że jesteśmy rzemieślnikami. Mamy doświadczenie w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych okularów. Wiele lat wykonywaliśmy prace nie tylko naszych Klientów, ale również innych optyków.

 

Dziś Fabryka Optyka to nasze miejsce, które stworzyliśmy z myślą o okularnikach i tych którzy czasami zdradzają okulary z soczewkami kontaktowymi.:)

 

DOŚWIADCZENIE

Jakość oferowanych przez nas usług możliwa jest nie tylko dzięki nowoczesnej pracowni czy gabinetowi do badań optometrycznych, ale przede wszystkim naszemu doświadczeniu, wiedzy, precyzji i dbałości o każdy szczegół.

W naszych zakładach działamy kompleksowo! Badamy wzrok pod kątem doboru korekcji okularowej oraz aplikacji soczewek kontaktowych, posiadamy szeroki wybór oprawek, szkieł okularowych, oferujemy soczewki kontaktowe, płyny do ich pielęgnacji oraz inne akcesoria.

CZAS REALIZACJI ZLECEŃ

Mamy wiele zalet☺ Jedną z nich jest KRÓTKI CZAS REALIZACJI ZLECEŃ! Gotowe okulary możesz odebrać nawet tego samego dnia!

OFERTA

W naszym punktach znajdziesz praktycznie wszystko, co profesjonalny zakład optyczny powinien posiadać: oprawki dla małych i dużych, szkła okularowe cenionych producentów min. JZO, HOYA, SZAJNA, ESSILOR, SHAMIR, JAI KUDO, szkła biurowe, progresywne, dla kierowców, dzieci, sportowców, okulary ochronne/BHP z korekcją, okulary na w-f mówiąc najkrócej: okulary dla każdego!

Specjalizujemy się również w okularach dla sportowców (biegaczy, narciarzy, cyklistów, a nawet wędkarzy!) oraz okularach ochronnych BHP z korekcją. Dbamy o ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV proponując bezpieczne i atestowane szkła przeciwsłoneczne również z korekcją.

Mamy też poczucie estetyki – nie pozostawimy Cię w źle dobranych okularach! Jesteś naszą wizytówką i najlepszym dowodem jakości naszej pracy☺

3 LOKALIZACJE:

WROCŁAW

Optyka to nie tylko nasz zawód, ale również pasja, dlatego przychodząc do nas możesz nam zaufać. Nie tylko wykonujemy własnoręcznie każdą parę okularów, przez co możecie otrzymać gotowe okulary nawet w 1 godzinę! My nie boimy się wyzwań☺ W naszym zakładzie optycznym (sprawdź Wrocław) naprawimy Twoje okulary, wymienimy noski, zauszniki, poddamy czyszczeniu ultradźwiękami a w razie potrzeby nawet zlutujemy złamane bądź pęknięte oprawki.

Podsumowując: szukasz dobrego optyka i optometrysty we Wrocławiu? To już znalazłeś! Zadzwoń do nas i umów się z nami na bezpłatne konsultacje.

ZNANE MARKI

My po prosu uwielbiamy okulary, dlatego też śledzimy najnowsze trendy. Znajdziecie u nas oprawki przede wszystkim sprawdzone, które możemy polecać z czystym sumieniem. Obecnie posiadamy produkty takich producentów jak: RAY BAN, MARC  O’POLO, VERSACE, GUESS, CARRERA, HUGO BOSS, SOLANO, FISHER PRICE, TOMMY HILFIGER, LIW LEWANT, MEXX, RETRO, OWP, OXYS, BERGMAN, VOGUE, HUMPHREY’S, BAYER, NORDIC, DEKOPTICA, TRESS, TONNY, WES, MOONLIGHT.

Cenimy również polskie marki – mamy się czym pochwalić.

Zajrzyjcie do nas i przekonajcie się, że polskie oprawki i soczewki okularowe również są wysokiej jakości, modne i zgodne z najnowszymi, światowymi trendami.

 

Ekspert optyki

Mgr Maciej Krajewski – właściciel i założyciel Fabryki Optyka – optyk dyplomowany, z branżą optyczną związany od ponad 20 lat. Swoje pierwsze kroki w świecie optyki stawiał w pracowni i salonach optycznych poznańskiego mistrza optyki okularowej. Eksperckie doświadczenie zdobywał również pracując w jednej z najlepszych pracowni optycznych wykonując nawet najbardziej skomplikowane zamówienia dla innych zakładów optycznych. Od 12 lat rozwija własną działalność w ramach Fabryki Optyka. Jego pasją jest optyka okularowa. Zarządza salonami optycznymi we Wrocławiu. Prowadzi własną pracownię optyczną. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie z zaangażowaniem dobiera oprawy okularowe, soczewki właściwe do potrzeb Klienta oraz sam wykonuje każdą parę okularów z precyzyjną dokładnością. Wciąż poszerza swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach oraz kursach. Lubi wyzwania. Specjalizuje się w montażu szkieł pryzmatycznych oraz progresywnych. Wykonuje również okulary nawiercane typu „patent” (bezramkowe). Jego pasją prócz oczywiście optyki są: historia, lotnictwo i motoryzacja.

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 10.00-18.00
Sobota 10.00-14.00

Skorzystałeś z naszych usług i poniosłeś koszt parkingu?
Weź ze sobą potwierdzenie opłaty, a my zwrócimy Ci koszt, który poniosłeś.

Bezpłatne miejsca parkingowe znajdziesz dojeżdżając ul. Pawłowa.

Dojedziesz do nas komunikacją miejską:
Tramwajem: 0P, 4, 5, 11, 15, 31, 32
Autobusem: 122, 144

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 10.00-18.00
Sobota 10.00-14.00

Skorzystałeś z naszych usług i poniosłeś koszt parkingu?

Weź ze sobą potwierdzenie opłaty, a my zwrócimy Ci koszt, który poniosłeś.

Miejsca parkingowe dostępne na parkingu podziemnym dworca PKP lub na ul.Gwarnej.

U NAS WYKONASZ OKULARY NAWET W 1 GODZINĘ! - USZKODZONE OKULARY? WPADNIJ DO NAS - POMOŻEMY!

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ. 

Masz pytanie? Zadzwoń do naszych salonów: Plac Legionów - 665 820 621 oraz Piłsudskiego 112 (naprzeciwko PKP) - 785 766 600

Zapraszamy do salonu na Placu Legionów

Zakład Optyczny FABRYKA OPTYKA we Wrocławiu

ul. Grabiszyńska 9 - (Plac Legionów) - Wrocław

(71) 740 50 22

Zapraszamy do salonu na ulicy Piłsudskiego

Zakład Optyczny FABRYKA OPTYKA we Wrocławiu

ul. Piłsudskiego 112 - (naprzeciwko dworca PKP) - Wrocław

(71) 740 99 54

Zapraszamy do salonu na ulicy Powstańców Śląskich

Zakład Optyczny FABRYKA OPTYKA we Wrocławiu

ul. Powstańców Śląksich 139 Wrocław

785 133 100