O NAS

Zakłady Optyczne – Wrocław Grabiszyńska 9 – Plac Legionów

Poznań – Urbanowska 14 – Sołacz

Już prawie 20 lat optyka okularowa gości w naszym życiu i wciąż się nam nie nudzi. Lubimy wyzwania, dokształcamy się, szkolimy również innych. Wykonaliśmy już tysiące par okularów, dzięki czemu możemy śmiało nazwać się ekspertami ds. optyki okularowej W naszych zakładach optycznych zlokalizowanych we Wrocławiu i Poznaniu nie tylko wykonujemy okulary, ale badamy również wzrok, dobieramy soczewki kontaktowe, naprawiamy okulary i polecamy akcesoria okularowe.

Zobacz produktyKontakt

Optyka okularowa to nasza pasja!

Sami wykonujemy każdą parę okularów, dokładając starań, by jak najlepiej spełniać Wasze oczekiwania i zaoferować produkt przygotowany z dbałością o każdy szczegół. Nie boimy się mówić o sobie, że jesteśmy rzemieślnikami. Mamy doświadczenie w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych okularów. Wiele lat wykonywaliśmy prace nie tylko naszych Klientów, ale również innych optyków.

 

Dziś Fabryka Optyka to nasze miejsce, które stworzyliśmy z myślą o okularnikach i tych którzy czasami zdradzają okulary z soczewkami kontaktowymi.:)

 

DOŚWIADCZENIE

Jakość oferowanych przez nas usług możliwa jest nie tylko dzięki nowoczesnej pracowni czy gabinetowi do badań optometrycznych, ale przede wszystkim naszemu doświadczeniu, wiedzy, precyzji i dbałości o każdy szczegół.

W naszych zakładach działamy kompleksowo! Badamy wzrok pod kątem doboru korekcji okularowej oraz aplikacji soczewek kontaktowych, posiadamy szeroki wybór oprawek, szkieł okularowych, oferujemy soczewki kontaktowe, płyny do ich pielęgnacji oraz inne akcesoria.

CZAS REALIZACJI ZLECEŃ

Mamy wiele zalet☺ Jedną z nich jest KRÓTKI CZAS REALIZACJI ZLECEŃ! Gotowe okulary możesz odebrać nawet tego samego dnia!

OFERTA

W naszym punktach znajdziesz praktycznie wszystko, co profesjonalny zakład optyczny powinien posiadać: oprawki dla małych i dużych, szkła okularowe cenionych producentów min. JZO, HOYA, SZAJNA, ESSILOR, SHAMIR, JAI KUDO, szkła biurowe, progresywne, dla kierowców, dzieci, sportowców, okulary ochronne/BHP z korekcją, okulary na w-f mówiąc najkrócej: okulary dla każdego!

Specjalizujemy się również w okularach dla sportowców (biegaczy, narciarzy, cyklistów, a nawet wędkarzy!) oraz okularach ochronnych BHP z korekcją. Dbamy o ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV proponując bezpieczne i atestowane szkła przeciwsłoneczne również z korekcją.

Mamy też poczucie estetyki – nie pozostawimy Cię w źle dobranych okularach! Jesteś naszą wizytówką i najlepszym dowodem jakości naszej pracy☺

LOKALIZACJE:

WROCŁAW I POZNAŃ

Optyka to nie tylko nasz zawód, ale również pasja, dlatego przychodząc do nas możesz nam zaufać. Nie tylko wykonujemy własnoręcznie każdą parę okularów, przez co możecie otrzymać gotowe okulary nawet w 1 godzinę! My nie boimy się wyzwań☺ W naszym zakładzie optycznym (sprawdź Wrocław i Poznań) naprawimy Twoje okulary, wymienimy noski, zauszniki, poddamy czyszczeniu ultradźwiękami a w razie potrzeby nawet zlutujemy złamane bądź pęknięte oprawki.

Podsumowując: szukasz dobrego optyka i optometrysty we Wrocławiu czy Poznaniu? To już znalazłeś! Zadzwoń do nas i umów się z nami na bezpłatne konsultacje.

ZNANE MARKI

My po prosu uwielbiamy okulary, dlatego też śledzimy najnowsze trendy. Znajdziecie u nas oprawki przede wszystkim sprawdzone, które możemy polecać z czystym sumieniem. Obecnie posiadamy produkty takich producentów jak: RAY BAN, TOMMY HILFIGER, LIW LEWANT, MEXX, RETRO, OWP, OXYS, BERGMAN, VOGUE, HUMPHREY’S, BAYER, NORDIC, DEKOPTICA, TRESS, TONNY, WES, MOONLIGHT.

Cenimy również polskie marki – mamy się czym pochwalić.

Zajrzyjcie do nas i przekonajcie się, że polskie oprawki i soczewki okularowe również są wysokiej jakości, modne i zgodne z najnowszymi, światowymi trendami.

 

Zakład Optyczny FABRYKA OPTYKA we Wrocławiu

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 10.00-18.00
Sobota 10.00-14.00

Skorzystałeś z naszych usług i poniosłeś koszt parkingu?
Weź ze sobą potwierdzenie opłaty, a my zwrócimy Ci koszt, który poniosłeś.

Bezpłatne miejsca parkingowe znajdziesz dojeżdżając ul. Pawłowa.

Dojedziesz do nas komunikacją miejską:
Tramwajem: 0P, 4, 5, 11, 15, 31, 32
Autobusem: 122, 144

Zakład Optyczny FABRYKA OPTYKA w Poznaniu

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 10.00-18.00
Sobota 10.00-14.00

Jak do nas dojechać?
Tramwajem linii: 9, 11 lub Pestką do przystanku Słowiańska
Autobusem linii : 64, 78, 82

Bezpłatne miejsca parkingowe znajdują się w dół ulicy Urbanowskiej nieopodal targowiska.

Tylko teraz! Odbierz aż 30 zł rabatu na swoje pierwsze okulary w naszej Fabryce! Odwiedź nas i sprawdź - szeroki wybór opraw oraz szkieł okularowych!

FreshMail.pl

Wyjątkowo lubimy być śledzeni! 🙂 Dlatego jesteśmy też na Instagramie i Facebooku!

@fabrykaoptyka.

Umów się na bezpłatne badanie wzroku!

FreshMail.pl