Badanie wzroku w salonie optycznym we Wrocławiu – komputerowe badanie wzroku i dobór okularów lub soczewek

Czy wiesz, jak dbać o swój wzrok, by pozostał zdrowy i służył Ci jak najdłużej? Przyjdź do Fabryki Optyka, a my zapewnimy Ci optymalne widzenie! Sami nosimy okulary, więc dobrze wiemy, jak ważna jest poprawnie dobrana korekcja.

W naszych gabinetach wykwalifikowani, doświadczeni optometryści wykonają profesjonalne badanie wzroku – zarówno pod kątem doboru okularów korekcyjnych, jak i aplikacji soczewek kontaktowych. Dzięki specjalistycznemu, nowoczesnemu sprzętowi oraz fachowym poradom zyskasz gwarancję prawidłowej diagnozy. Dla naszych klientów – osób, które zdecydują się na to, abyśmy to my wykonali ich okulary w naszej Fabryce Optyka – badanie jest bezpłatne. Zalecamy wcześniejszą rejestrację (telefoniczną lub osobiście).

Odwiedź nas – sprawimy, że noszenie okularów i soczewek będzie dla Ciebie codziennym komfortem i ozdobą!

Co istotne, badanie optometryczne uwzględnia dodatkowe parametry układu wzrokowego, dzięki czemu jest bardziej zaawansowane niż standardowe badanie wzroku.

Czas i zakres badania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb pacjenta. Na wizytę należy zarezerwować około 30-40 minut. Podczas nich optometrysta:

  • dokona wstępnego wywiadu z pacjentem, poznając jego aktualny stan zdrowia;
  • przeprowadzi komputerowe badanie wady wzroku na autorefraktometrze w celu doboru korekcji do różnych odległości;
  • przeprowadzi badanie ostrości wzroku, w tym: widzenia obuocznego, przestrzennego, barwnego, sprawności i zakresu akomodacji oraz sprawności konwergencji;
  • ustali wadę wzroku i precyzyjnie dobierze odpowiednią korekcję okularową;
  • wystawi receptę na okulary.

 

 

 

UWAGA! Badanie optometryczne nie obejmuje patologii układu wzrokowego. W tych przypadkach zalecamy konsultację z odpowiednim specjalistą – okulistą, ortoptystą lub neurologiem.

Aktualizujemy naszą politykę ochrony danych osobowych - już za moment zaprosimy Cię do naszego newsletter'a!

Wyjątkowo lubimy być śledzeni! 🙂 Dlatego jesteśmy też na Instagramie i Facebooku!

@fabrykaoptyka.

Umów się na bezpłatne badanie wzroku! Zadzwoń: 71 740 50 22

FreshMail.pl